Služby

Nabízíme kompletní zdokumentování svatebního dne

  • kompletní přípravy (zdobení svatebních aut, česání a líčení nevěsty, odjezd,…)
  • příjezd na obřad
  • vlastní svatební obřad (nasazení snubních prstýnků, polibek, podpisy novomanželů a svědků, gratulace, portréty novomanželů, skupinová fota,…)
  • po obřadě (hostina, zametání střepů, přípitek, krájení dortů, svatební polívka, sólo novomanželů, večerní zábava,…)

….a další služby dle individuální domluvy

Snažím se všem snoubencům nabídnout tu nejvyšší úroveň nejen při focení, ale i při následných úpravách digitálních snímků. Proto se specializuji především na fotografování celodenních svateb, kdy už na začátku mám možnost lépe poznat nejen nevěstu se ženichem, ale navážu i lepší kontakt s jejich svatebními hosty, aby se pak nestávalo při focení, že ze strany babiček či tetiček slyším větu: “ Mě prosím nefoťte! „

Vždy tedy získáte mnohem vyšší úroveň odvedené práce, protože se nefotí jen samotný obřad , ale i po obřadu skupinové snímky a v podvečerním světle během hostiny je pak možné se vrátit k focení portrétních snímků něvěsty s ženichem. Na těchto snímcích je zaručena naprosto jiná atmosféra, než na skupinových snímcích při silném poledním světle.

Všechny pořízené digitální snímky následně upravím, vyretušuji a připravím k tisku fotografií nebo tvorbě vaší svatební fotoknihy, kterou je možné také pro vás graficky připravit ze snímků, které si sami vyberete.

8 hodinové svatební focení včetně následných úprav a retuší všech snímků na DVD v plném rozlišení je za 8000,-Kč včetně 80 fotografií svatebního rozměru 13x19cm 12 hodinové svatební focení včetně následných úprav a retuší všech snímků na DVD v plném rozlišení je za 10000,-Kč včetně 100 fotografií svatebního rozměru 13x19cm.

Cena za dopravu mimo Plzeň a okolí je 5,-Kč za 1km.

V případě vašeho zájmu o jiný rozsah focení vaší svatby, Vám rád připravím cenovou kalkulaci dle vašich požadavků.